Pāriet uz saturu

Vasaras aktivitātes

Vasarā aktivitātes ir vairāk kā ziemā, jo to ļauj arī dažādība.

2010.gada aktivitātes.

Šovasar Jelgavā atjaunojam Triatlona sacensības, kuru pirmsākums meklējams jau 2004.gadā –Adaptētais Triatlons  12.augustā

Kā arī izmēģināsim spēkus jaunā foto medību spēlē – Foto Medības 11.augustā

Kalnos kāpšana

Ziemā tik ļoti iemīļotie kalni netiek aizmirsti arī vasarā. Visbiežākais un vistuvākais galamērķis ir Polijas Tatru kalni, kas kāpelēšanai pa kalniem ir kā radīta, lai aizpildītu vienu nedēļu no sava vasaras atvaļinājuma. Esam staigājuši arī pa Šveices Alpiem, Spānijas Piranejiem un Norvēģijas fjordiem.

Skolas gados esam piedalījušies arī sporta tūrisma sacensībās, tā kā mākslīgās klinšu sienas arī nav svešas.

Velobraukšana

Vasara nav iedomājama bez divriteņa pie sāniem. Fiziskās aktivitāte, svaigs gaiss, jauka kompānija – tās ir atmiņas, kas raksturo ikvienu velobraucienu. Neskaitot to, ka ir izbraukāti visi mazie celiņi Jelgavas apkārtnē, ar velo ir veikti arī tālāki pārbraucieni – uz Tallinu, pa Šveices kalniem, Turku salu arhipelāgu kā arī Vāciju un Luksemburgu. Bet velo netiek aizmirsti arī atdodoties ārzemēs, jo, ja vien ir iespēja, tad vienu dienu no sava ceļojuma vienmēr cenšamies pavadīt uz velosipēda. Tā ir iespējams apskatīt pilsētu pavisam no cita rakursa, kā arī vienā dienā redzēt tik daudz, cik ar kājām 3 dienās neapstaigātu.


Sērfošana

Pagājušajā rudenī pavisam nejauši izmēģinājām pasērfot Portugāles pludmalēs, kas ir kā radītas iesācējiem. Tajā brīdī, kad esi noķēris vilni un kaut kā ir izdevies nostāties uz dēļa, Tu kopā ar vilni beidz šo mazo ceļojumu krastā, tad āķis ir lūpā. Un Tu zini, ka pie pirmās izdevības atkal ņemsi sērfošanas dēli un dosies ķert nākamo vilni.

%d bloggers like this: