Pāriet uz saturu

Jelgavavas Adaptētais Biatlons 2013 notiks 10.februārī

28 janvāris, 2013

Vēlējos visus aktīvos un mazāk aktīvus aicināt izmēģināt spēkus Jelgavas Adaptētajā Biatlonā, kas notiks 2013.gada 10.ferbuārī 11:30 Jelgavas Daugavas stadionā.

ImagePiedzīvojumu darbnīcas komandai ir liels prieks turpināt tradīciju un arī šajā ziemā piedāvāt visiem Jelgavniekiem un citiem aktīvās atpūtas draugiem izmēģināt savus spēkus adaptētā biatlona distancē. Tāpēc arī 2013.gadā Adaptētais biatlons Jelgavā BŪS. Šobrīd plānojam, ka sacensības norisināsies Jelgavas Ledus skulptūru svētku laikā 10.februārī un 11:30 tiks dots starts šim interesantajam sporta veidam, kas apvieno gan fizisko pārbaudījumu slēpojot, gan arī veiksmes un precizitātes pārbaudījumu šaujot pa mērķiem.

Pateicoties Jelgavas Domes un Sporta servisa centra atbalstam šogad šajās sacensībās dalība ir bez maksas, ja vien pieteiksies līdz 7.februārim izmantojot pieteikumu formu, bet pēc noliktā termiņa vai sacensību dienā dalības maksa būs 1.50 LVL.

Pieteikties aizpildot šo anketu!

Arī šogad pasākuma atbalstīs mūsu draugi – Jelgavs dome un Sporta servisa centrs, Jelgavas baltie krekli, kas dalībniekiem dāvinās ielūgumu uz jebkuru pasākumu Kreklos!

Kā arī vari atzīmēties Facebookā pie pasākumiem, lai arī tavi draugi redz, ka nāksi uz tik foršu pasākumu – Adaptētais Biatlons Facebook

Ar jautājumiem un komentāriem var vērsties pie sacensību galvenā tiesneša pa tālruni +371 29727745 vai e-pastu info@adventurelab.lv

Pielikumā pievienoju linku pagājušā gada Adaptēto Biatlona bilžu galeriju.

Un 2 video no 2011.gada – http://www.youtube.com/watch?v=OU4pm_SomUs
2012.gada – http://www.youtube.com/watch?v=z_zbQfm-cgE

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: