Izlaist līdz saturam

Braucam slēpot uz Lapzemi jau piekto reizi

septembris 6, 2012

Jau atkal, kā ierasts, aktīvi esam ķērušies klāt ziemas aktivitāšu plānošanai un, protams, atkal pilnīgi noteikti dodamies slēpot uz Lapzemi. Slēpot uz Lapzemi dodamies jau PIEKTO gadu un šoreiz esam izvēlējušies doties turp divreiz:  Ziemassvētku nedēļā no 22. – 29. decembrim un arī 2013. gada 2. – 9.marts.

 Īsā versija:
Ziemassvētki Yllas, 22.-29. decembris

CEĻŠ: Braucam ar busiņu, 9 cilvēki. Busiņā vēl brīvas tikai 5 vietas. Yillas sagaidīsim un pavadīsim Ziemassvētkus un sanāk iztērēt tikai 2 atvaļinājuma dienas.

AKTIVITĀTES: Distanču slēpošanas trases 330 km garumā, no kurām 28 km ir izgaismotas naktīs. Lielākais kalnu slēpošanas kalns Somijā ar 63 dažādu līmeņu trasēm. Neaizmirstama daba un citas izklaides.

DZĪVOŠANA: Kā parasti dzīvosim koka guļbūves mājiņā ar virtuvi, saunu un citām ekstrām netālu no slēpošanas trasēm.

Brauciena izmaksas ir 245 Ls (iekļauts ceļš un dzīvošana).

This slideshow requires JavaScript.

Vairāk info www.adventurelab.lv

  Garā versija:

Ziemassvētki Yllas – 22.-29. decembris

Šī brauciena gala mērķis ir Yllas, Somijā aiz polārā loka. Kā allaž mūs sagaidīs piesniguši meži un kalni ar pasakainām ainavām, izcili sagatavotas distanču slēpošanas trases 330 km garumā, slēpošanas/snovošanas kalns ar garāko nobraucienu Somijā (3 km) un daudzas citas atpūtas iespējas.

Distanču slēpošana: trašu kopgarums sastāda 330 km, no kuriem 28 km ir izgaismotas un pieejamas arī vakara slēpojumiem. Trases ir kvalitatīvas, katru dienu tās tiek atjaunotas ar retraku, pieejamas trases dažādiem sagatavotības līmeņiem un slēpošanas stiliem. Gar trasēm izvietotas 25 Lean-to atpūtas vietas, kā arī 14 kafejnīcas. Neatņemama sastāvdaļa, protams, ir neaizmirstamas sniegbaltas dabas ainavas, jo trases atrodas līdz pat 540 m v.j.l. augstumā.

Kalnu slēpošana: Viens no lielākajiem Somijas kalnu slēpošanas kalniem – 63 trases (6 zaļās, 27 zilās, 24 sarkanās un 6 melnās), 29 pacēlāji (arī gondolas un krēslu pacēlāji). Tāpat pieejamas vairākas offroad trases pūdera cienītājiem.

Dzīvosim guļbūves mājiņā ar saunu, virtuvi un citām ērtībām. Pārtiku un citas sadzīviskās lietas ņemam līdzi no Latvijas. Kopīgi gatavosim maltītes, pušķosim egli un visādi citādi atzīmēsim draudzīgi Ziemassvētkus.

2013.gada 2. – 9.marts

Garā versija par 2013.gada Marta braucienu vēl ir tapšanas stadijā, jo īsto vietu precizēsim pēc atbraukšanas no Yllas. Bet noteikti būs labs kalns snovošanai un downhilam, perfektas distanču slēpošanas trases, kā arī guļbaļķu mājiņa meža vidū ar pirtiņu kārtīgai atpūtai pēc sportošanas.

No comments yet

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: