Pāriet uz saturu

Adaptētais Triatlons 2011 Jelgavā, piektdien, 8.jūlijā 19:00

5 jūlija, 2011

Vasara atgriezusies un arī mūsu tradicionālās aktivitātes joprojām ir dzīvas, tāpēc piedāvājam publikai Adaptēto Trialtonu jau šo 5.d 8.jūlijā.

Vēl tikai sestdien Jelgavā pirmo reizi norisinājās Latvijas Čempionāts triatlonā, kas pulcēja labākos Latvijas un Baltijas triatlonistus. Šis pasākums bija vairāk domāts profesionāļiem un šī sporta veida lietpratējiem. Bet Jelgavā jau kopš 2004.gada notiek mazais triatlons, ko organizē biedrība Piedzīvojumu Darbnīca.

Tā kā šis ir jau tradicionāls pasākums, tad distances garums arī netiek mainīts un ir piemērots ikvienam – gan tiem, kas vēlas pārbaudīt sevi un vienkārši izmēģināt savus spēkus šajā kombinētajā sporta veidā, gan arī tiem, kas vēlas nopietnāk sacensties un cīnīties par uzvaru.

Distance sāksies ar 100m peldējumu Svētes upē (skatīt karti zemāk). Gan puišiem gan meitenēm būs vienāda distance un jānopeld būs 3 aplīši. Sacensību sākums paredzēts Svētes upē pie Krastmalas ielas 11.

Turpināsies ar 11km pedāļu mīšanu. Kartē varam redzēt arī velo aplīti un tas ies pulksteņrādītāja virzienā. Tātad vispirms kādi 4 km pa asfaltu cauri Svētes ciemam, tad kādi 5km pa grants ceļu līdz Baložu kapiem, un noslēgumā pa Tērvetes ielu atgriežamies starta vietā, kur noparkojam velo un sākam skriet!

Skējiens būs viegls krosiņš 2km garumā. Sākums gar Tērvetes ielu, līdz tiesnesim, kas norādīs kurā vietā jāgriežas, lai tiktu uz “garajiem tiltiem”, tiem pāri līdz velo trasei, 1km un esam jau pie pagrieziena uz Krastmalas ielu, šķērsojam upi, vēl 150 m un finišs.
Šogad sacensības notiek jau šo piektdien, 8.jūlijā vakarā un starts ir 19:00. Reģistrācija jau no 18:30 netālu no Svētes upes Krastmalas ielā 11.

Pateicoties Jelgavas Domes un Sporta Servisa centra atbalstam, dalība šajās sacensībās ir bez maksas, ja vien pieteiksies Piedzīvojumu darbnīcas interneta lapā http://www.adventurelab.lv līdz 7.jūlijam, bet ja pieteiksies tikai sacensību dienā, tad dalības maksa būs 1.50 LVL.

Ja rodas kādi jautājumi, rakstiet info@adventurelab.lv vai zvani sacensību rīkotājam Andim Zeidmanim 2972 7745.

Ja vēlies pieteikties, aizpildi PIETEIKUMA ANKETU.

Pievienoju arī plānoto Triatlona maršutu:

Uz satikšanos!

Tava Piedzīvojumu darbnīcas komanda.

No comments yet

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: