Skip to content

Adaptētais Biatlons 2011 – 19.februārī 12:00

februāris 10, 2011

Piedzīvojumu darbnīcas komandai ir liels prieks turpināt tradīciju un arī šajā ziemā piedāvāt visiem Jelgavniekiem un citiem aktīvās atpūtas draugiem izmēģināt savus spēkus adaptētā biatlona distancē. Tāpēc jebkurš interesents vai liels vai mazs ir gaidīts Jelgavas Daugavas stadionā 19.februārī, kur 12:00 tiks dots starts šim interesantajam sporta veidam, kas apvieno gan fizisko pārbaudījumu slēpojot, gan arī veiksmes un precizitātes pārbaudījumu šaujot pa mērķiem.

Šāds pasākums Jelgavā pirmo reizi notika jau 2007.gadā un pagājušajā sezonā mums izdevās uzrīkot šīs sacensības gan Jelgavas, gan arī Dobeles aktīvistiem. Esam nolēmuši cītīgāk turēties pie šīs tradīcijas turpināšanas un šogad notiksies tikai viens orģinālais Jelgavas posms.

Pateicoties Jelgavas Domes un Sporta servisa centra atbalstam šogad šajās sacensībās dalība ir bezmaksas, ja vien pieteiksies līdz 17.februārim izmantojot pieteikumu formu zemāk, pēc 17.feb vai sacensību dienā dalības maksa būs 1 LVL. Vēlētos arī pateikties pārējiem šo sacensību atbalstītājiem, kas būs sarūpējuši pārsteigumu balvas gan uzvarētājiem, gan arī pārējiem sacensību dalībniekiem. Šogad atbalstītāju vidū ir jau seni mūsu draugi Peintbols-telpa.lv un «Jelgavas Baltie krekli», kā arī klāt nākuši Fitnesa klubs “Fitland” un garšīgākie kebabi Jelgavā “Royal Kebab”.

Pieteikties var aizpildot šo anketu: http://ej.uz/biatlons2011

Advertisements
No comments yet

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: