Pāriet uz saturu

Adaptētā Triatlona rezultāti un foto

16 augusta, 2010

Jelgavas Adaptētajā triatlonā 2010 piedalījās negaidīti daudz sportiski noskaņoti dalībnieki. Pēc mūsu domām, tas ir galvenokārt tāpēc, ka ļoti sen nekas tāds Jelgavā nebija noticis, bet kas svarīgāk, daudzi bija ņēmuši līdz arī savus draugus, tāpēc arī turpmāk aicinu visus ne tikai piedalīties, bet arī uzaicināt savus draugus piedalīties līdzīgās aktivitātēs, jo ne jau tas rezultāts ir pats svarīgākais, bet iespēja izkustēties, aktīvi pavadīt laiku  un atpūsties no darba dienas ikdienas un kur nu vēl labāk to izdarīt kopā ar saviem draugiem.. 😉

..bet tomēr tās arī bija sacensības, tāpēc visiem ir fiksēti visi rezultāti, gan katrā distancē atsevišķi, gan arī kopējie, tā lai tas būtu kā atskaites punkts un nākamgad piedaloties (apsolam saglabāt šo pašu distanci) būs iespēja salīdzināt savu progresu vai arī disciplīnas, kurās būsiet noslinkojuši.

TRIATLONA REZULTĀTI

Kā arī pievinoju foto no sacensībām. Ja nu kāds vēlas šīs bildes lielākā izšķirtspējā vai arī vairāk bildes ar savu seju vai nr uz tām, tad droši raksti epastu un mēs tev tās nosūtīsim:

Adaptētais Triatlons Jelgavā

Ps. Vēl pēc kāda laiciņa gaidam arī Mareka filmiņu par pasākumu, jo viņš tur skraidīja apkārt ar savu ūberaparātu!

No comments yet

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: