Pāriet uz saturu

Adaptētais Triatlons 2010 Jelgavā, Ceturtdienā, 12.augustā 19:00

5 augusta, 2010

Jelgavā pēc 3 gadu pārtraukuma atgriežas triatlona sacensības. Kā jau ierasts triatlons sastāv no 3 vienkāršiem sporta veidiem – peldēšanas, riteņbraukšanas un skriešanas. Distances garums nebūs orģinālajos apmēros, bet pielāgots, lai ikviens interesents varētu izmēģināt savus spēkus šajā sporta veidu “rosolā”.

Distance sāksies ar 100m peldējumu Svētes upē (skatīt karti zemāk). Gan puišiem gan meitenēm būs vienāda distance un jānopeld būs 3 aplīši. Sacensību sākums paredzēts Svētes upē pie Krastmalas ielas 11.

Turpināsies ar 11km pedāļu mīšanu. Kartē varam redzēt arī velo aplīti un tas ies pulksteņrādītāja virzienā. Tātad vispirms kādi 4 km pa asfaltu cauri Svētes ciemam, tad kādi 5km pa grants ceļu līdz Baložu kapiem, un noslēgumā pa Tērvetes ielu atgriežamies starta vietā, kur noparkojam velo un sākam skriet!

Skējiens būs viegls krosiņš 2km garumā. Sākums gar Tērvetes ielu, līdz tiesnesim, kas norādīs kurā vietā jāgriežas, lai tiktu uz “garajiem tiltiem”, tiem pāri līdz velo trasei, 1km un esam jau pie pagrieziena uz Krastmalas ielu, šķērsojam upi, vēl 150 m un finišs.

Pēc pasākuma dalībniekiem piedāvājam relaksēties arī pirtiņā.

Arī uz šo pasākumu Piedzīvojumu darbnīca aicina visus ieinteresētos gan piedalīties, gan arī atbalstīt savējos. Pieteikšanās termiņš arī ir 10.augusta plkst. 12:00

Ja vēlies pieteikties, aizpildi PIETEIKUMA ANKETU.

Pievienoju arī plānoto Triatlona maršutu:

Ja rodas kādi jautājumi, droši raksti vēstuli uz info@adventurelab.lv vai arī zvanīt Andim 29 727 745 vai Haraldam  26 494 972.

Uz satikšanos!

Tava Piedzīvojumu darbnīcas komanda.

2 komentāri leave one →
  1. 5 augusta, 2010 10:26

    Tātad Starts plānots 19:00, bet ierasties var jau no 18:00, bet ne vēlāk kā 18:30!

    Starta vieta ir tieši pretī Krastmalas ielai 11, aizbraukt var braucot pa Tērvetes ielu līdz mājai ar lielu betona sienu ar numuru 216, tur griežam pa kreisi, 200m un esam klāt!

Trackbacks

  1. Adaptētā Triatlona rezultāti un foto « Piedzīvojumu Darbnīca jeb Adventure Lab

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: