Pāriet uz saturu

Jaunie Piedzīvojumu darbnīcas piedzīvojumi Jelgavā

3 augusta, 2010

Jelgavas jauniešu organizācija Piedzīvojumu Darbnīca šajā vasarā visiem Jelgavas un apkārtnes iedzīvotājiem ir sarūpējusi 2 aktivitātes, kas darbadienu vakaros ļaus izkustēties, pasportot un gūt jaunas un pozitīvas emocijas.

Foto medības, Trešdienā, 11.augustā, 19:00

Spēle norisinās Jelgavas Vecpilsētā. Katrs dalībnieks būs ekipēts ar 4 lieliem numuriem uz viņa ķermeņa un rokās mobilais telefons ar iebūvētu fotokameru.

Tiks dots starts  – būs noteiktas pieļaujamās pārvietošanās robežas un zonas ietvaros dalībniekiem būs jākļūst par medniekiem un jānoķer foto mirklis, kur redzams cits spēlētājs ar pilnībā saredzamu numuru, bet tajā pašā laikā jāuzmanās, lai pats nekļūtu par medījumu. Tiklīdz medniekam ir izdevies precīzs šāviens, tā viņam caur telefonu šī bilde MMS vai epasta formā jānosūta organizātoriem, kuri pieņem lēmumu vai foto šāviens ir bijis precīzs un apstiprinas SMS veidā gan medniekam, gan medījumam.

Pasākumam dalības maksa nav un vienīgais, kas ir nepieciešams ir telefons ar fotokameru un bilžu sūtīšanas iespējām. Pieteikties spēlei var jebkuršs interesents bez vecuma vai dzimuma ierobežojuma līdz 10.augusta 12:00 Piedzīvojumu darbnīcas mājas lapā www.adventurelab.lv (informācija būs tuvākajā laikā)

Adaptētais triatlons, Ceturtdienā, 12.augustā 19:00

Jelgavā pēc 3 gadu pārtraukuma atgriežas triatlona sacensības. Kā jau ierasts triatlons sastāv no 3 vienkāršiem sporta veidiem – peldēšanas, riteņbraukšanas un skriešanas. Distances garums nebūs orģinālajos apmēros, bet pielāgots, lai ikviens interesents varētu izmēģināt savus spēkus šajā sporta veidu rosolā. Distance sāksies ar 100m peldējumu Svētes upē, turpināsies ar 11km pedāļu mīšanu, un noslēgsies ar vieglu krosiņu 2km garumā. Pēc pasākuma dalībniekiem piedāvājam relaksēties arī pirtiņā.

Arī uz šo pasākumu Piedzīvojumu darbnīca aicina visus ieinteresētos gan piedalīties, gan arī atbalstīt savējos. Pieteikšanās termiņš arī ir 10.augusta pusdienlaiks un to iespējams izdarīt ir www.adventurelab.lv

Ja ir kādi papildus jautājumi, tad droši rakstam info@adventurlab.lv vai arī zvanīt sacensību rīkotājiem Andim Zeidmanim (29727745) un Haraldam Helfričam(26494972)

Tiekamies Jelgavā nākamās nedēļas vidū, lai ķertu jaunus piedzīvojumus!

One Comment leave one →
  1. 3 augusta, 2010 13:06

    Pieteikties var izmantojot šīs saites:

    Foto Spēlē – http://ej.uz/adv-fotospele

    Triatlonam – http://ej.uz/adv-triatlons

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: