Skip to content

Velonomas serviss arī Latvijā – Baltic Bike

jūnijs 22, 2010

Beidzot arī Latvijā ir sākusi darboties velonomas sistēma, par kuru mēs tik ļoti priecājamies neskaitāmās Eiropas pilsētās, proti, ir izveidota automātiskā velo nomas sistēma. Veidotāji ir AirBaltic, kas izmanto arī savu vārdu šī produkta popularizēšanai.

Vienīgi papētot mājaslapā, šī sistēma darbojas daudz savādāk un manuprāt arī sarežģītāk, kā līdzīgas sistēmas Eiropā, jo ir jāzvana uz maksas telefona, jāreģistrējas, utt. Bet noteikti kaut kad tuvākajā laikā izmēģināšu, lai varētu izstāstīt precīzāk.

Pievienoju arī oficiālo Baltic Bike preses relīzi:

BalticBike velosipēdi ir domāti gan tiem, kas vēlas vienkārši nesteidzīgi aplūkot pilsētu, gan tiem, kam jādodas darīšanās, taču gribas to darīt ātri, izvairoties no sastrēgumiem un videi draudzīgā veidā. BalticBike veloparkā paredzēti 100 divriteņi, kas atradīsies 11 ērti pieejamās novietnēs Rīgā un Jūrmalā. BalticBike velosipēdu izīrēt ir ērti un vienkārši – piereģistrējoties internetā www.balticbike.lv vai zvanot uz +371 67788333. Paņem velosipēdu vienā novietnē, lieto cik ilgi vēlies un novieto citā novietnē. Nomas maksa tiek aprēķināta par katru stundu, norēķins notiek ar kredītkarti. Plašāka informācija: www.balticbike.lv.

airBaltic piedāvā BalticBike sadarbībā ar www.nextbike.de – pieredzējušu publiskās velonomas sistēmu nodrošinātāju Vācijā, Austrijā un Jaunzēlandē.

Atverot 27 jaunus maršrutus, airBaltic šovasar kļuvusi par lielāko valsts aviokompānija Eiropā pēc jaunatvērto reisu skaita un saņēmusi anna.aero ANNIES balvu. airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 80 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Advertisements
No comments yet

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: