Skip to content

Vienotības velobrauciens Jelgavā jau 5.gadu

maijs 29, 2010

Šo svētdien, 30.maijā visi aicināti doties uz 5.Vienotības velobraucienā, kuram starts tiks dots pulksten 13 pie bērnu rotaļu laukuma Ozolskvērā.

No 12 līdz 13 Ozolskvērā paredzēta velobraucēju reģistrācija, kuras laikā varēs saņemt gan dalībnieka numuru, gan arī īpašu atzīmju lapiņu, uz kuras vajadzēs savākt vairāku kontrolpunktu atzīmes, lai piedalītos galvenās balvas – velosipēda – izlozē. Ozolskvērā pasākuma dalībniekus sagaidīs Jelgavas pilsētas tēls Alnītis un Ceļu policijas inspektori, kas bērnus skolos drošā velobraukšanā.

Pulksten 13 tiks dots starts velobraucienam, lai dalībnieki kopīgi no Ozolskvēra dotos uz bērnu un jauniešu centra «Junda» nometni «Lediņi».

Maršruts: Ozolskvērs – Jāņa Asara iela – Svētes iela – Pulkveža O.Kalpaka iela – Rūpniecības iela – Lietuvas šoseja – tālāk pa Miera ielu līdz «Lediņiem».

Ātrums nebūt nav noteicošais un tas netiks vērtēts, atgādina organizētāji.

Nonākot «Lediņos», atbraucēji varēs piedalīties dažādās velobraukšanas sacensībās – braucienā pa apli turoties pie striķa, lēnbraukšanā, uzkāpt klinšu sienā un piedalīties citās aktivitātēs.

Labākie un drosmīgākie no pasākuma atbalstītājiem saņems arī balvas. Īpašas balvas no organizatoriem un atbalstītājiem tiks arī jaunākajam, vecākajam velobraucējam, saliedētākajam velobraucēju kolektīvam, kuplākajai klasei un vienotākajai ģimenei.

Advertisements
No comments yet

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: