Izlaist līdz saturam

Sērfošana Marokā 2010.gada Maija vidū

marts 19, 2010

Jau aukstajā Janvāra sākumā bija iespēja iegādāties lētas aviobiļetes no Rynair uz Maroku. Tika ātri apzināti Piedzīvojuma darbnīcas draugi un tās pašas dienas laikā 7 dalībniekiem biļetes jau bija kabatā. Atlika tikai nobukot atvaļinājumu un savā plānotājā ierakstīt, ka Maija vidus tiks veltīts Āfrikas ziemeļu daļas iepazīšanas tūrei. Vislielākais uzsvars šajā braucienā tiks veltīts sērfošanai, jo jau iepriekš sērfojot Portugāles pludmalēs šī nodarba iekrita sirdī. Otra lieta, bez kuras neiztiks šis brauciens ir pirmā iepazīšanās ar tuksneša smiltīm, kā arī kārtīgs hikings pa Marokas kalniem.

Saule Marokā silda visu gadu, bet Maijā arī ūdens būs kļuvis pietiekami silts(vidējā temperatūra +18 C), lai varētu visu dienu tajā pavadīt, kā arī viļņu augstums ir pietiekami liels gan iesācējiem, gan arī tādiem, kas ar sērfošanu vairs nav uz Jūs.

Tā kā Sērforšana Marokā tika organizēta ļoti spontāni un biļetes bija jānopērk tajā pašā dienā, šim braucienam pieteikties vairs nevar, bet citiem par prieku Jūnijā organizēsim Sērfošanas braucienu uz Francijas pludmalēm.

No comments yet

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: