Izlaist līdz saturam

Dobeles posma balvas no Dobeles Sporta centra un Amigo

janvāris 27, 2010

Vēlējos izteikt lielu paldies mūsu jaunajiem atbalstītājiem – Dobeles Sporta centram, kas ir piekritis atbalstīt Adaptētā Biatlona Dobeles posma veiksmīgākos sportistus ar mēneša abonomentu uz dažādām aktivitātēm.

Kā arī vēlējos atgādināt, ka uz visiem posmiem Amigo sarunu karte ir sagatavojis dažādas piemiņas lietas aktīvākajiem un precīzākajiem biatlonistiem.

Dobelē par informatīvo atbalstu mums kalpo arī Dobeles avīze Zemgale, kā arī pašvaldības portāls dobele.lv

Pielikumā raksts, kas publicēts dobele.lv

Ziema Dobeli ir pārņēmusi pilnībā un negrasās nemaz atkāpties, tieši tāpēc šis ir īstais laiks, lai nodarbotos ar ziemas sporta aktivitātēm, un kā viena no populārākajām ir distanču slēpošana. Lai šo nodarbi mēs padarītu mazliet interesantāku, mēs piešaujam arī savu daļu sportisko azartu sacenšoties cits ar citu un savu daļu veiksmes meklēšanu šaujot pa mērķiem. Tādā veidā mēs iegūstam biatlonu. Lai tas viss nebūtu pārāk sarežģīti un nopietni, mēs nomainām mežu pret pilsētas stadionu, un biatlona šautenes pret peintbola šautenēm un iegūstam adaptēto biatlonu.

Šāds pasākums pirmo reizi reizi norisinājās pirms trīs gadiem Jelgavā, kad Daugavas stadionā pulcējās ap 30 dažāda vecuma cilvēku, lai aktīvi un jautri pavadītu sestdienas rītu un pacīnītos par godalgotām vietām slēpojot apkārt stadionam, kā arī veicot soda apļus stadiona vidū par neprecīzi sašautiem mērķiem. Labākajiem dalībniekiem balvas no Dobeles sporta halles, Amigo un citiem mūsu atbalstītājiem.

Tapēc arī šogad Piedzīvojumu Darbnīca Adventure Lab vēlas visus aktīvos Dobeles un apkārtējos iedzīvotājus aicināt izmēģināt savus spēkus šajā interesantajā sporta veidā. Pirmais posms spītējot lielajam salam jau norisinājās pirms divām nedēļām jau pieminētajā Jelgavā un otrais posms norisināsies 30. janvārī tieši Dobelē, stadionā pie sporta halles. Sacensību sākums paredzēts 12:00, reģistrācija un iesildīšanās jau no 11:00.

Ar sacensību nolikumu un starta kārtību var iepazīties Piedzīvojumu Darbnīcas mājaslapā http://www.adventurelab.lv, kā arī pieteikties var aizpildot mazu anketu mājaslapā. Ja kādam ir kādi jautājumi par šīm sacensībām, tad droši var zvanīt sacensību galvenajam tiesnesim Haraldam 26 494 972 vai rakstīt e-pastu uz info@adventurelab.lv.
Dobeles sacensības ir otrais posms šo sacensību kalendārā. Pasākuma noslēguma posms norisināsies Rīgā pēc 2 nedēļām 14.februārī pašā Daugavas stadionā.

Organizatori arī vēlas pateikties šo sacensību atbalstītājiem, bez kuriem nebūtu varējuši iztikt – Dobeles novada Kultūras un sporta pārvaldes, Dobeles sporta halles, Jelgavas Sporta servisa centra un Peintbols-telpa.lv, kā arī atbalstītājam Amigo, kas ir sarūpējuši balvas gan medaļniekiem, gan arī pārējiem dalībniekiem. Liels paldies par informatīvo atbalstu Dobeles novada pašvaldības portālam www.dobele.lv un  laikrakstam “Zemgale”.

Tiekamies Dobelē sestdien, 30. janvārī, plkst. 11:00 stadionā pie sporta halles.


Informāciju sagatavoja:
Haralds Helfričs

http://www.adventurelab.lv

3 komentāri leave one →
 1. Jānis permalink
  februāris 2, 2010 12:38

  Cik tad Dobelē bija dalīnbieku? Kad būs redzamas bildes un rezultāti? Arī Jelgavas posma rezultāti vēl nekur nav publizēti.
  Ko tad naudu par dalību plēš un nekāda feedbacka :((

 2. februāris 11, 2010 19:54

  Sveicināti! Biju nogājis gar LU stadionu-piesnidzis un pamests(viena špūre varbūt bija mēģināta ,bet sniegs pat dziļāks,kā manā pusē-ap 40cm!).Bija jau gatavs priekšlikums,kur pārcelt finālposmu,bet pasteidzāties pirmie(man gan šķiet,ka ir labāks piedāvājums).Varbūt iemēģināsim.Vai špūres lēnākiem braucējiem klasiskos soļos būs?Kā šāva Dobelē?Pēc rezultātiem neviena?!trāpījuma?

 3. Turists permalink
  februāris 11, 2010 21:11

  sveiks Andri!

  Kaut kur ir ieviesusies kļūda, jo mēs to neplānojam LU stadionā, bet Daugavas stadionā! Taa ka tur tik traki neizskatas! 😉

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: